Biz nereden başlıyoruz?

Çoğumuz işletmelerde enerjimizin büyük kısmını "günlük olaylara" tepki verme üzerine harcarız. Yetiştirilmesi gereken işleri düşündüğümüzde bu bir zorunluluk olarak gözükür. Büyük resme bakmak istediğimizde günlük olayların arkasında davranışları irdeleriz ve bu seviyede çözümler getirmeye çalışırız. Oysaki davranışlarımızın da ardında yapısal bazı olgular vardır ve kalıcı gelişim için bu olguları kavramamız gerekir. Çoğu kez kısa vadede fayda sağlayan çözümler geliştirsek de bir süre sonra sonra problemlerin sürenerek geri geldiğine şahit oluruz. Başımıza gelen şey yapısal olguların kendini farklı biçimde tekrar ortaya koymasıdır.
İşletmeleri bulundukları yere getiren olgular; ilerlemelerinin önündeki engeller ve işletmenin potansiyel gücü aynı yapının ürünüdür.
RevCons olarak palyatif çözümler yerine yapıcı ve kalıcı çözümlerden yana hareket ediyoruz. Bu neden ile işletmeler ile yapısal özelliklerini kavrayarak, kendi karakterlerini ve çevreyle ilişkilerini tanımlayarak başlıyoruz. Tam olarak bulunduğunuz yerden, sizden yola çıkıyoruz.
İletişime Geçin